Cariere

La Porsche România îți poți construi cariera într-o organizație care schimbă lumea în care trăim, unde aportul personal este apreciat și dezvoltarea profesională nu se oprește niciodată.

Porsche Romania oferă oportunităţi de carieră pentru toţi: chiar dacă eşti proaspăt absolvent de facultate, te afli la începutul carierei, sau ești un profesionist cu experienţă, care caută schimbarea. Dezvoltarea carierei este o prioritate și oferim o gamă largă de oportunități de învățare, atât la nivel local, cât și global.

Aici găsești oportunitățile actuale din echipa noastră. Chiar dacă nu recrutăm în prezent pentru o poziție compatibilă cu experiența ta profesională, poți trimite aplicația ta pentru a ține legatura în viitor.

Trimite-ne CV-ul tău

hr@porsche.ro

Area Sales Manager AUDI

Suntem în căutare de Area Sales Manager pentru brand-ul Audi. Pregătit să faci parte din echipă? Iată care sunt sarcinile pe care trebuie să le îndeplinești și cerințele pentru această poziție:

Sarcini si responsabilitati:
– Organizarea si dezvoltarea retelei de distribuitori;
– Elaborarea si implementarea planurilor de actiune cu distribuitorii;
– Asigurarea respectarii standardelor Audi in reteaua de distribuitori;
– Implementarea locala a strategiei si planurilor de marketing;
– Asigura suport si consiliere distribuitorilor in toate domeniile de activitate a acestora.

Cerinte:
– Studii universitare;
– Experienta de 3 – 5 ani intr-o pozitie similara;
– Cunostinte de limba engleza si operare PC;
– Permis de conducere;
– Foarte bune abilitati de relationare, stabilirea usoara de contacte;
– Adaptabilitate la partenerii de discutie, empatie;
– Abilitati de gestionare a conflictelor;
– Disponibilitate de a efectua deplasari.